Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme [23.09.2019]

SCRİPT GÜNCELLENMİŞTİR!! [23.09.2019]

Herkese selamlar. Bu yazımda sizlere instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl olur bunu anlatacağım.

Sizde istediğiniz kişinin profil resmini büyütmek istiyorsanız aşağıdaki resime tıklayarak uygulamaya gidebilirsiniz.

instagram profil fotoğrafı büyütme

Instagram o kadar popüler oldu ki; günümüzde 80 milyon fotoğraf paylaşımı, 3 buçuk milyar beğeni gerçekleştiriliyor. Bu oranlar gittikçe de yükseliyor.  Kullanıcının aktif kısmını gençler oluşturmak olmak üzere günde yarım milyar insan aktif olarak instagram’ı kullanıyor. İnstagramın marka değeri ise 10 milyar Dolar’ın üzerinde.

Herkesin muzdarip olduğu iki konu var. Birisi snapchatte ekran görüntüsü aldığında bildirim gitmesi diğeri ise instagramda istediği kişinin profil resmini büyütememesi. Ben sizin için instagram profil resmi büyütme sorununu çözdüm. 2017’de 2018′ de paylaşılmış instagram profil fotoğrafı büyütme araçlarının hepsi güncelliğini yitirdiği için yeni ve güncel bir instagram profil fotoğrafı büyütme aracı yazdım. Yakın zamanda önemli diğer sorun olan snapchat ss aldığında bildirim gitmesi sorununu da çözüme kavuşturacağız 🙂

Instagram profil resmi büyütme ile ilgili bu zamana kadar bir sürü video , yöntem çıktı fakat zamanla hepsi eskidi. Bugün youtubedeki instagram profil resmi büyütme 2019 videolarının %90 ‘ ında kullanılan methodlar eskimiş , fixlenmiş durumda. Ama artık instagram profil resmi büyütme çok kolay. Aşağıda size vermiş olduğum adrese kullanıcı adını girerek istediğiniz kişinin instagram profil fotoğrafını büyütebiliyorsunuz.

Büyüttüğünüz instagram profil fotoğrafları hiçbir şekilde siteye kaydedilmemekte , log tutulmamaktadır. İstediğiniz kişinin instagram profil fotoğrafını büyütebilir , indirebilirsiniz. Aşağıdaki linkten sisteme ulaşabilirsiniz.

LİNK1

ahmeth4n Administrator
Adım Ahmethan. 2012 yılından beri bilişim sektöründeyim. PHP , Java , Python , C# gibi çeşitli dillerde projelerim oldu. Şu anda GrayCorpz çatısı altında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir